20.04.2024 – Juriööjooks, Saku

Järjekordne JuriÖÖ öövahetus on tulnud ja läinud.
Seekordne võistlus toimus Tallinnale väga lähedal – Saku linnas.
Osa marsruute kulges metsas, osa – otse mööda linnatänavaid. Metsaosa osas kostis osalejatelt palju mittemeelitavaid kommentaare. Krossivõimekust pole, kõik on täis võssa kasvanud. Kaardile joonistatud heleroheline raster ei langenud üldse kokku maapinnal olnud tihnikutega. Positiivne on see, et nagu ma juba kodus aru sain, aitas kaardi loetamatusse kaasa kartograafi idee joonistada siniste joontega kuivad sooned “loetavuse parandamiseks”. Lugesin sellest isegi stardieelses asendis. Aga öösel, metsas, võistlussaginas mõjub aju aastakümnete jooksul kogunenud kogemuste alateadvusele – kui seal on sinine vagu ja selle külgedel lähevad reljeefsed jooned, siis see on depressioon kl. mille põhjas voolab oja. Maja riskide järgi otsustades nägin, et tegemist on pikkade küngastega, mille sees olid kas kaevikud või kaevikud. Seetõttu eksisin mitu korda metsa pärast sõna otseses mõttes 20 sammu rajalt ära jooksmist.

Üldiselt on, mille üle mõelda. Mulle isiklikult tundub, et sellist erandit ei tohiks teha ainult ühe võistluse kaartide märkide kasutamise reeglitest. Aga see on veel kord minu isiklik arvamus.

Muidugi võitis tugevaim. 🙂 Ja need, kel kõik peas segamini, ronisid liidritest tohutu mahajäämusega võssa.
SRD meeskonnal ei olnud kõige edukam esitus, jooksis 15. kohaga, kuid saavutas lõpuks 45 kvalifitseeruva meeskonna seas alles 36. koha. Aga me proovisime! 🙂 Ja kõik koos ja igaüks eraldi! 🙂
Eriti hästi läks Maria, kes viis meid etapi 11. kohaga 19. positsioonile.

Hea meel on selle võistluse võitjate – Peko võistkonna ja Sergei Rjabõškini üle, kes finaaletapil etapi parima ajaga tõi meeskonna 2. kohalt 1. kohale. Hästi tehtud, Sergei!

Tahan kiita Andrei Nikitin, kes aitas Kape veterani meeskonnale 2. koha ära võtta.

Ja üle kõige tahan õnnitleda meie meeskonda, kes jooksis Mini arvestuses ja saavutas auväärse 1. koha!!! Hästi tehtud! – Vlad, Nastja ja Slava! Jätka samas vaimus!!

Kõik tulemused on siin:
https://skmercury.ee/wp-content/uploads/2024/04/juriootulemused.htm
Võistluse leht siin:
https://skmercury.ee/jurioojooks/

You may also like...