WMOC 2023, Koshice – Slovakia

Orienteerumise MM veteranide seas on lõppenud. Seekord toimus see Slovakkias, Kosice linnas. Meie klubist oli osavõtjaid päris palju – umbes 13 inimest.
Sprindidistantsid seekord eriti huvitavad ei tundunud. Meie standardite järgi olid kaardid umbes samad, mis meie iganädalastel linnavõistlustel. Muidugi püüdsid korraldajad maastikku veidi keerulisemaks teha lisades täiendavaid keelatud teelõike ja puna-valgetest lintidest kunstpiirdeid, kuid üldiselt mõjutas tulemust pigem jooksukiirus, mitte aga orienteerumisvõime.
Metsavõistluste kaardid olid palju huvitavamad. Kvalifikatsioonid ja keskfinaalid peeti väga üksikasjalikel kaartidel, kus oli palju mikroreljeefivorme ja samas pikkade pikkade tõusudega (võttes viimast jõudu). Ja pikk finaal peeti Slovakkia traditsioonilisel karstimaastikul. Peene karstimetsa, võsastunud alade ja kõrge rohuga lagedate väljade vaheldumine ning isegi kuumade suveilmadega ei teinud distantsi läbimise lihtsaks ülesandeks.
Tulemused – igaüks jooksis vastavalt oma jõule. Kellelgi olid punktid puudu, kellelgi vanad ja uued vigastused, mis ei lubanud täiseduga esineda, aga üldiselt jäid kõik rahule.

Meie parimad tulemused:

Sprint Final: Andrei, M55 – 35 koht (kaotus 1:28)
Middle Final: Dima, M50 – 32 koht (kaotus 9:26)
Long Final: Andrei, M55 – 20 koht (kaotus 11:30)

Võistluste veebileht:
https://www.wmoc2020.sk/
Kõik tulemused:
https://www.wmoc2020.sk/race-days/

 

You may also like...