Uus SRD SK veebileht

Nagu oleme juba varem teatanud, on töö uue veebilehe kallal kestnud juba üle aasta ja ükskord pidi kätte jõudma see hetk, kui lõpuks saame üle minna vanalt leheküljelt uuele. Vana veebileht töötati välja 2007. aastal ja see on meid edukalt teeninud juba 13 aastat! Uuendatud veebileht on meie uusaastakingitus SRD SK klubile! Ja tänasest on meie peamiseks veebileheks saanud uus WordPressi põhjal töötav lehekülg. Vana leht on veel mõnda aega kättesaadav aadressil https://www.srd.ee/skold/, kuid me ei hoia seda igavesti alles.

Uue saidi kontseptsioon on omamoodi “uudistevoog”. Lisatakse uudiseid orienteerumisele lähedastel teemadel, kui meile saabub mõni huvitav teave. Kui keegi teist sooviks kaasa teha lehe toimetajana ning olla abiks uudisartiklite ettevalmistamisel oleks meil selle üle ainult hea meel!

Uuel klubilehel kasutatakse “kummikujunduse” tehnoloogiat, mis tagab selle õige kuvamise igas seadmes – arvutist mobiiltelefonini. Saidil näete endiselt kõigi klubiliikmete nimekirja ja lähimate sünnipäevalaste nimekirja, lisaks on endiselt kättesaadav ka lähimate võistluste loetelu nii Tallinna lähedal kui ka üle terve Eesti.

Ootame teie kommentaare ja muljeid uue veebilehe kohta – kas esineb midagi ebamugavat, mida võiks veel lisada, kas midagi äkki ei tööta – kirjutage, teatage. Me lubame selle üle mõelda, läbi arutada, parandada. Koos teeme meie klubilehe veel paremaks!

You may also like...