3-21.02.2021 – Nõmme Hüppetorn
Keskmine - 4.4km 19KP
---------------------
1. Konstantin Roomet 00:53:40
2. Tais Vakrõõm 01:13:17
Lühike - 2.8km 12KP
---------------------
1. Aleksei Spiridonov 00:28:57
Valik
---------------------
1. Ülle Raudsepp 19KP 02:36:47
28.01-14.02.2021 – Kitseküla
Keskmine - 4.8km 19KP
---------------------
1. Valdo Hälvin 00:30:22
2. Marek Atonen 00:30:42
3. Tais Vakrõõm 00:49:26
4. Heli Kain 01:14:00
Valik
---------------------
1. Ülle Raudsepp 19KP 01:18:52
19.01-7.02.2021 – Kadaka Mets
Keskmine - 4.9km 17KP
---------------------
1. Leonid Malikov 00:25:48
2. Valdo Hälvin 00:28:52
3. Konstantin Roomet 00:31:47
4. Marek Atonen 00:37:45
5. Meelis Kalda 00:39:08
6. Maari Idnurm 00:40:19
7. Tais Vakrõõm 00:52:14
8. Heli Kain 01:13:00
Lühike - 2.5km 11KP
---------------------
1. Aleksei Spiridonov 00:20:45
Valik
---------------------
1. Merike Mändsoo 17KP 00:59:10
2. Ülle Raudsepp 17KP 01:11:49
12-31.01.2021 – Juhkentali
Keskmine - 4.3km 19KP
---------------------
Lisan tulemuse:
1. Valdo Hälvin 00:26:34
2. Marek Atonen 00:27:20
3. Konstantin Roomet 00:33:39
4. Maari Idnurm 00:37:01
5. Meelis Kalda 00:37:05
6. Tais Vakrõõm 00:40:24
7. Heli Kain 00:58:50
6-24.01.2021 – Lillekűla
Keskmine - 4.9km 18KP
---------------------
1. Valdo Hälvin 00:29:03
2. Maari Idnurm 00:40:50
3. Meelis Kalda 00:43:23
4. Heli Kain 01:25:30
Lühike - 2.8km 12KP
---------------------
1. Aleksei Spiridonov 00:16:38
Valik
---------------------
1. Ülle Raudsepp 18KP 01:24:00
28.12.2020-10.01.2021 – Mustamäe
Keskmine - 4.9km 19KP
---------------------
1. Heimar Steinpilm 00:41:54
2. Imre Nemvalts 00:47:49
3. Valdo Hälvin 00:48:03
Lühike - 2.9km 15KP
---------------------
1. Aleksei Spiridonov 00:38:41
Valik
---------------------
1. Ella Shved 19KP 00:54:22
1. Tais Vakrõõm 19KP 00:54:22
3. Malle Viilma 19KP 01:31:00
4. Ülle Raudsepp 19KP 01:33:06
14.12.2020-03.01.2021 – Merimetsa
Keskmine - 4.6/4.8km 16/18KP
---------------------
1. Imre Nemvalts 00:39:15
2. Valdo Hälvin 00:40:55
3. Kristjan Täll 00:43:42
4. Priit Överus 00:46:04
5. Tarmo Margat 00:55:19
Valik
---------------------
1. Mikk Valter 11KP 00:59:09
25.06-12.07.2020 – Pirita Velodroom
Keskmine - 4.3km 22KP
---------------------
1. Tais Vakrõõm 01:02:52
Valik
---------------------
1. Urve Kain 19KP 01:42:00
9-21.06.2020 Merimetsa
Keskmine - 4.8km 19KP
---------------------
1. Liisi Kangur 01:19:00
2. Kaido Kikas 01:50:20
Lühike - 2.9km 10KP
---------------------
1. Aleksei Spiridonov 00:25:33
3-14.06.2020 Juhkentali
Keskmine - 4.5km 18KP
---------------------
1. Imre Nemvalts 00:25:38
2. Peeter Värnik 00:29:05
3. Heli Kain 00:40:51
4. Tais Vakrõõm 00:43:05
Valik
---------------------
1. Liisi Kangur 18KP 01:16:00
27.05-7.06.2020 Männipark
Keskmine - 4.8km 20KP
---------------------
1. Margit Mälter 00:25:53
2. Peeter Värnik 00:29:57
3. Helen Alliksoo 00:31:40
4. Andra Puusepp 00:39:37
5. Maris Roosipuu 00:39:40
6. Tais Vakrõõm 00:44:18
Lühike - 2.8km 13KP
---------------------
1. Aleksei Spiridonov 00:16:24
2. Merike Mändsoo 00:21:15
Valik
---------------------
1. Mare Niitsoo 20KP 00:32:00
2. Liisi Kangur 19KP 00:56:00