EMV pikk rada, Leevi

Leevi võõrustas pikaraja Eesti meistrivõistlusi. Õnneks seekord medalid meist mööda ei läinud. 🙂

M50 klassis läbisid Dima ja Viktor pool distantsi võrdselt ning seejärel lõpetas Dima raja üksi ja “jooks” pronksmedalini. Viktor hakkas tegema vigu ja finišerid 25 minuti kaotusega.

Tõeliselt “maratoni” pronksi võitis julgelt Miša M35 klassis, 15,5 km ajaga 03:59.21! Õnneks oli kontrollaeg seekord 5 tundi 🙂
No see võtab nii palju vastupidavust – 4 tundi läbi metsa kihutamiseks!

Jana jäi Mišale veidi alla “vaoshoituse” ja “enese kangelasliku ületamise” poolest – Jana läbis naiste eliidis 12,7 km ajaga 3 tundi ja 50 minutit! Kuid kahjuks ei saanud ta sellise “kangelaslikkuse” eest medaleid.

Viola eksis kahjuks teel 1. KP-sse 16 minutit ja langes võitlusest medalitele. Enne starti tundus 6,4 km rada N16 klassi jaoks liiga lühike. Kuid pärast kursust muutis ta kahtlemata meelt ja ütles, et füüsiliselt oli distants väga raske.

Slava oleks võinud Miša “vägitegu” korrata ja “näljutades” oma pronksi võtta – piisas kõigi punktide võtmiseks, aga … Slava ei käinud kogu distantsil.

Ja Artemile osutus ka marsruudi raskusaste liiga suureks, ka tema pidi oma soorituse katkestama.