Tallinna MV, lühirada – Tulemused

Tallinna MV lühirajal toimunud Aegviidus. Tulemused võib leida siin.
Meie klubis paremad on Andrei Nikitin – 1 koht klassis M50 ja Rjabõshkin Sergei – 1 koht klassis M21. Palju õnne!

Meie klubi tulemused on siin:

M14
   1. Siim Pello                Mercury         EST 00:21.44   
   2. Robin Olli                LSF PT          EST 00:22.30   
   3. Markus Kaljur             Harju           EST 00:22.34   
...
   7. Arseni Kramarenko         SRD             EST 00:42.53   

M18
   1. Ragnar Kranberg           Mercury         EST 00:35.24   
   2. Oliver Annus              Mercury         EST 00:41.24   
   3. Jaan Viirmann             Põrgupõhja      EST 00:43.48   
   4. Vjatseslav Safonov        SRD             EST 00:45.59   

M21
   1. Sergei Rjabõshkin         Peko            EST 00:38.03   
   2. Marek Nõmm                Tammed          EST 00:41.26   
   3. Andre Nõmm                Tammed          EST 00:44.42   
   4. Anti Sulavee              SK100           EST 00:44.43   
   5. Aleksandr Shved           SRD             EST 00:49.09   

M40
   1. Mati Korrol               Mercury         EST 00:31.09   
   2. Tõnu Lillelaid                            EST 00:31.39   
   3. Tarmo Klaar               Mercury         EST 00:33.45   
...
  11. Vladislav Pahhomenkov     SRD             EST 00:38.45   

M50
   1. Andrei Nikitin            SRD             EST 00:25.13   
   2. Inno Ling                 Lehola          EST 00:27.44   
   3. Kaido Nurja               Nõmme           EST 00:27.58   
...
   9. Dmitri Shved              SRD             EST 00:35.09   
...
  16. Vladimir Savinov          SRD             EST 00:45.06   

N14
   1. Liise Lillelaid           Tammed          EST 00:27.43   
   2. Anett Liisa Parts         JOKA            EST 00:29.37   
   3. Sofia Pahhomenkova        SRD             EST 00:30.42   
...
      Alisa Melnitsuk           SRD             EST Puuduv KP  
      Airi Liis Jakutovits      SRD             EST Puuduv KP  

N21
   1. Teele Telgma              Tammed          EST 00:40.17   
   2. Sigrid Ruul               JOKA            EST 00:42.43   
   3. Kirti Rebane              Mercury         EST 00:46.43   
   4. Tais Vakrõõm              SRD             EST 01:00.18   
      Anastasija Pahhomenkova   SRD             EST Puuduv KP  

N50
   1. Signe Raidmets            TON             EST 00:31.10   
   2. Maris Roosipuu            TON             EST 00:31.50   
   3. Aari Talver               Mercury         EST 00:31.56   
...
  13. Ella Shved                SRD             EST 00:43.20   
  14. Jaana Shved               SRD             EST 00:48.13   

You may also like...