WMOC 2022 – Sprint

Sel nädalal toimub Itaalia linnas Viestes, Puglias veteranide MM, kus osaleb meie klubist 11 inimest.

Sprindid on läbi – kvalifikatsioon ja finaalid, täna oli esimene puhkepäev.
Sprindi kvalifikatsioon toimus poole tunni kaugusel Vieste linnast – Peschici linnas. Ahvatlev mereäärne vanaaegne linn kompaktselt mäe otsas paikneva vanalinnaga ning väiksema uute hoonete alaga. Esimene pool rajast uuemas linnaosas polnud kellelegi probleem, kuid kui distants läks vanalinna kitsastele tänavatele, hakkasid ka probleemid tekkima. 1:3 000 mõõtkava juures läheb kõik nii kiiresti, et kui tähelepanu hajub vaid hetkeks on juba raske aru saada, millisele ristmikule oled jõudnud.

A-finaalidesse pääsemiseks oli vaja kvalifikatsioonis saada tulemus protokolli esimeses pooles. Selle eesmärgi täitsid 3 meie sportlast. Dima saavutas ootamatult hea 4. koha klassis M50, Vlad pääses samuti M50 A-finaali, Sergei pääses tugevamate sekka M55 klassis.

Finaal kulges Vieste linnas. Ei ütleks, et rajad olid rasked. Taas lihtsam osa linna uutes kvartalites, siis vanalinn, kuid ka seal olid paljud etapid sellised, et oli lihtsalt vaja loendada mõned tänavad, pöörata õigesse tänavasse ja siis veel edasi joosta 2-3 tänava jagu. Oma rolli mängis ka närvilisus (finaal ikkagi ju! 🙂 ) ja sellest tulenevalt ei tulnud väga head tulemust välja. Parimat tulemust näitas Dima, M50, 21. koht.
Tahaks tulevikus MM-i finaalis tehnilisemaid radu joosta.

Puhkepäev algas jalutuskäiguga tulevaste metsaetappide treeningkaardil. Kaart tekitas palju küsimusi, nimelt kivide, roheluse, metsaradade ja muude detailide joonistamise osas.
Päeva teine ​​pool möödus laevareisil mööda Itaalia mererannikut. Ilu on kirjeldamatu: kivid, koopad, grotid, rannad, virtuoosne kapten näitas meile selliseid kohti, mida me ei osanud isegi ette kujutada. Kõigile väga meeldis.
Eks me näeme, kuidas lähipäevil jooksude “metsa” osa läheb.

Kogu lisainfo on WMOC kodulehel:
http://www.wmocitaly.eu/

You may also like...