Tallinna MV lühirada 2007

Andineeme
30.05.2007
Korraldaja: SRD SK
Dmitri Shved

D12 D14 D18 D21 D40 D50 D60 H12 
H14 H18 H21 H35 H45 H55 H65 


D12 1,94km 9KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Margret Zimmermann        Kape            4484  00:18:17
  2. Silvia Luup               Orion           4493  00:21:11
  3. Maret Lind                Kape            4500  00:22:05
  4. Kerda Timmusk             PV SKK          5350  00:22:18
  5. Triine Viirmann           Harju KEKRSK    4400  00:43:47
  6. Grethe-Johanna Ploompuu   Harju KEKRSK    6709  00:45:27
  7. Agnes Aguraiuja                                 00:45:49


D14 2,5km 9KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Marili Zimmermann         Kape            3900  00:19:44
     Hanna Anton               MARU            7124  Ei start


D18 3,78km 12KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Maria Zhuravskaja         SRD             4396  00:26:23
  2. Hannula-Katrin Pandis     Ilves           4208  00:26:43
  3. Jane Lauter               PV SKK          4259  00:28:29
  4. Piibe Tammemäe            Orvand          4486  00:30:05
  5. Juta Tarmak               TON             3432  00:40:06
  6. Britta Panker             Ilves           3780  00:44:52
  7. Liina Sinijärv            KEKRSK          7582  00:52:59
     Marta Korts-Laur          PV SKK          4255  Ei start


D21 4,66km 14KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Piia Paasma               Tammed          1161  00:37:20
  2. Ingrid Vehlmann           Mercury         2687  00:38:14
  3. Triina-Britt Preden       TON             1361  00:40:08
  4. Heidi Sild                West            5592  00:41:24
  5. Signe Raidmets            -               5325  00:46:45
  6. Heidi Prits               Mercury         3991  00:46:46
  7. Kersti Ehala              Rae             295   00:47:52
  8. Anu Koppa                                 5376  00:48:38
  9. Kirti Rebane              Tammed          575   00:54:27
 10. Mari-Liis Kaljur          KEKRSK          7506  00:55:26
 11. Liina Joller              Orion           3063  00:57:33
     Riin Anton                Elioni SK       8410  Tühist.
     Kadri Kuusk               Kape            1370  Tühist.
     Anneli Orav               Tammed          2522  Ei start


D40 3,78km 12KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Marje Viirmann            KEKRSK          183   00:27:10
  2. Maris Roosipuu            Orion           283   00:29:20
  3. Marika Kirsspuu           TAOK            260   00:29:38
  4. Rutti Räbovoitra          MARU            3276  00:31:13
  5. Lea Leppik                TAOK            4195  00:34:53
  6. Inger Jalakas             Harju KEK       2843  00:38:03
  7. Ann Warma-Laas            HOK             8817  00:46:46
  8. Leena Leesment            SRD             9206  00:54:41
     reserv                                          Ei start


D50 3,27km 10KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Hille Tasa                Tammed          280   00:31:36
  2. Niina Karnit              SRD             1015  00:35:33
  3. Kersti Mardiste           KEKRSK          123   00:38:45
  4. Ülle Kadak                Lehola          705   00:40:59
  5. Anu Pallon                JOKA            7138  00:41:31


D60 3,27km 10KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Tiiu Vene                 Tammed          4316  00:36:51
  2. Viiu Rebane               Orion           311   00:37:36
  3. Elga Adrat                TON             2104  00:40:11
  4. Ilse Uus                  TON             300   00:41:05
  5. Maimu Tornberg            Koop            428   00:43:11
  6. Mari Kõrvas               Koop            3187  00:53:29
  7. Urvi Sarv                 Orion           222   01:02:37
     Virve Orav                Tammed          304   Ei start


H12 1,94km 9KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Vadim Shved               SRD             4202  00:18:17
  2. Kaspar Nummert            Kape            4434  00:20:14
  3. Raid Vellerind                            4758  00:23:02
     Aleksei Shved             SRD             5941  Tühist.


H14 2,67km 8KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kristjan-Martin Kirjanen  TAOK            4338  00:16:20
  2. Björn Panker              Ilves           3880  00:18:11
  3. Taavi Kalle Kiisler       Orion           4695  00:21:12
  4. Mihkel Tarve              kobras          7624  00:22:31
  5. Deniss Shved              SRD             3872  00:28:09


H18 5,18km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Sergei Rjabõshkin         SRD             5274  00:30:24
  2. Aleksandr Shved           SRD             3701  00:34:45
  3. Jaan Kostjukov                            4344  00:41:39
  4. Viktor Shavljuga          SRD             5276  00:42:10
  5. Kaarel Klamas             PV SKK          6228  00:42:21
  6. Jaan Viru                 Orvand          4159  00:44:20
  7. Ats Sõnajalg              KEKRSK          9032  01:12:43
     Janek Lauter              PV SKK          4260  Ei start
     Kristjan Stroom           KEKRSK          9275  -


H21 5,39km 17KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Erkki Aadli               Tammed          1122  00:25:44
  2. Rain Eensaar              Kobras          1144  00:29:09
  3. Erik Aibast               Tammed          1685  00:29:55
  4. Armo Hiie                 Kape            660   00:30:58
  5. Jaan Tarmak               JOKA            3201  00:32:04
  6. Tanel Kannel              Rae             1748  00:32:32
  7. Margus Marrandi           JOKA            1243  00:32:51
  8. Peep Otstavel             LSF PT          4760  00:33:34
  9. Raivo Reiman              M.A.R.U.        634   00:33:58
 10. Danilo Piht               Mercury         1976  00:35:00
 11. Risto Kiilberg            Tammed          2886  00:36:19
 12. Erko Õunapuu              TON             3612  00:38:11
 13. Tarmo Klaar               Ilves           1143  00:38:25
 14. Karli Lambot              Orion           779   00:38:35
 15. Johannes Tasa             Tammed          281   00:39:56
 16. Mati Korrol               Mercury         2202  00:40:06
 17. Marek Atonen              Lehola          1136  00:41:16
 18. Erki Kriks                Rakv            1821  00:41:27
 19. Rein Rooni                Orvand          240   00:41:55
 20. Lauri Olli                LSF PT          4230  00:44:41
 21. Arvo Ambel                                3737  01:06:19
     Marko Süld                HOK             8818  Ei start
     Sergei Shirokov           SRD             1019  Ei start
     Silver Eensaar            Kobras          1145  Ei start


H35 5,18km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Meelis Zimmermann         Kape            2000  00:32:37
  2. Andres Karilaid           Mercury         1014  00:33:13
  3. Raul Hindov               TON             3982  00:34:59
  4. Raivo Erik                Rae             1516  00:35:16
  5. Indrek Saarepera          -               4864  00:36:43
  6. Anti Anton                MARU            1108  00:36:45
  7. Paavo Rõigas              Peko            1300  00:36:51
  8. Toomas Tarve              Kobras          5931  00:37:20
  9. Jaan Olvet                Rakv            1045  00:38:54
 10. Martti Kuldma             Rajaajaja       4876  00:39:18
 11. Martin Aunin                              4889  00:39:28
 12. Neeme Loorits             Kape            1102  00:39:31
 13. Vladimir Savinov          SRD             4690  00:39:46
 14. Rain Vellerind                            3393  00:40:11
 15. Ülo Viru                  Orvand          2539  00:41:48
 16. Mart Ostra                MARU            642   00:42:20
 17. Mairolt Kakko             Bona Fide       4113  00:45:26
 18. Einar Luup                                1840  00:49:14
 19. Raivo Panker              MARU            2685  00:49:52
 20. Arthur Raichmann          LSF PT          2371  00:55:25
 21. Margus Pulver             MARU            405   00:59:10
     Lauri Leppik              TAOK            4194  Tühist.
     Janno Kivik               Visa            2838  Tühist.
     Priit Överus              Mercury         1268  Ei start
     Lauri Lahtmäe             Kape            2017  Ei start
     Peeter Lind               Kape            3891  Ei start
     Roman Shved               SRD             999   Ei start


H45 4,06km 14KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Andres Laas               HOK             7534  00:26:31
  2. Urmas Tammemäe            Orvand          837   00:29:32
  3. Mati Preitof              KEKRSK          2260  00:30:51
  4. Kalev Ruberg              Saku            423   00:30:57
  5. Maido Kaljur              KEKRSK          2201  00:31:41
  6. Jüri Rokko                SK RT           1240  00:33:27
  7. Urmas Laev                Mercury         1077  00:37:37
  8. Tõnu Loog                 Kobras          1169  00:38:11
  9. Kalmer Keevend            JOKA            73    00:40:18
 10. Andrus Sipsaka            KEKRSK          2854  00:40:41
 11. Eduard Pukkonen           KEKRSK          4278  00:42:45
 12. Tauno Piirikivi           Rae             215   00:45:05
 13. Peep Eomois               TAOK            624   00:46:39
 14. Margus Jaanus             Koop            917   00:46:54
     Raul Laas                 JOKA            5372  Ei start


H55 3,78km 12KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kai Willadsen             TON             3626  00:26:46
  2. Peep Koppel               Koop            456   00:31:02
  3. Riho Männi                Lehola          902   00:31:30
  4. Ilmar Kirjanen            TAOK            411   00:34:32
  5. Mati Poom                 TON             3     00:34:50
  6. Kalle Nelk                Orion           1971  00:37:04
  7. Avo Kõrvas                Koop            126   00:37:16
  8. Agu Koppa                                 425   00:40:11
  9. Jüri Tarmak               TON             3000  00:43:30
 10. Tiit Koppel               Orion           455   00:45:33
     Kalev Kukk                TAOK            266   Ei start
     Rein Küttim               Orion           306   Ei start


H65 3,27km 10KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kalju Tilk                Orion           104   00:28:39
  2. Rudolf Mürk               Võru            1064  00:30:36
  3. Enn Uussaar               Orion           528   00:39:58
  4. Feliks Kipper             Orion           913   00:49:43
  5. Rein Indlo                Harju KEK       3282  00:52:19
  6. Henno Adrat               TON             2693  01:08:22
     Jaan Orav                 TON             305   Ei start
     Riho Kilp                 Tammed          189   Ei start


"Vőistlus 2K"30.05.2007 22:28:31 IT: TAK-SOFT 1989-2005