EMV Tavarada ja Teade — Kuutsemäe

11.-12. septembril peeti Kuutsemäel Eesti meistrivõistlused. Laupäeval käis võitlus tavarajal ning pühapäeval peeti teatejooks juunioride ja veteranide klassides.

Lõuna-Eesti raske maastik ja väga tehnilised rajad ei lubanud loota lihtsale võidule. Vaid vähesed meie klubikaaslased suutsid medalikohad välja võidelda. Parimat tulemust näitas Siiri Mere, kes sai N35 klassis hõbemedali.

N20 klassis sai kolmanda koha Nastja Pahhomenkova, hoolimata sellest, et ta oli just hommikul saabunud lennukiga Türgist, kus osales rahvuskoondise ridades juunioride maailmameistrivõistlustel.

Veel tahaksin ära märkida Kaarel Vesilinnu 6. kohta klassis M21E. Super töö!

Pühapäeval takistasid teatejooksu täielikku nautimist ilmaolud. Vihmasadu algas juba enne starti ning lõppes alles vahetult enne autasustamist. Ilmaolud tekitasid täiendavaid raskusi nii soo- ja savialade läbitavuses, kui ka kaardi lugemise osas neile, kes juba prille joostes kannavad. Tõusu oli isegi rohkem, kui eelmisel päeval, kuid tehniliselt olid rajad oluliselt lihtsamad.

Lootused medalile klassis M45-50 kahjuks täide ei läinud väga suurte vigade tõttu, kuid sedavõrra suurem rõõm oli meie tüdrukute tulemuse üle klassis N14-16. Viola Nikitina tuli metsast välja 7.-na, Sonya Bogatšova tõstis meeskonna 5. positsioonile ning Sonya Pakhomenkova suutis end kokku võtta ning näidata väga head tulemust, lõpetades kolmandana. Suurepärane tulemus! Palju õnne!!